Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Ota meihin yhteyttä, kun etsit hankkeellesi kokenutta, palvelevaa ja luotettavaa tekijää.

Yhteystiedot

Kymppirakenne Oy

Osoite: Helkamäentie 23, 07230 Askola
p. 019 529 4200
kymppirakenne@kymppirakenne.fi
Y-tunnus: 0220325-8
Tarjouskyselyt:
tarjouspyynnot@kymppirakenne.fi

Uusi toimistomme PK-seudulla sijaitsee osoitteessa:
Kiitoradantie 9, 01530 Vantaa

Kymppirakenne Oy

Hallinto

Marko Jokinen
Työpäällikkö
040 628 28 21
marko.jokinen@kymppirakenne.fi

Jutta Immonen
Projektipäällikkö
040 124 55 54
jutta.immonen@kymppirakenne.fi

Merja Björk
Hankinta
040 457 11 13
merja.bjork@kymppirakenne.fi

Annika Etholén
Talouspäällikkö
040 072 07 69
annika.etholen@kymppirakenne.fi

Aleksi Lehtinen
Operatiivinen johtaja
040 577 57 76
aleksi.lehtinen@kymppirakenne.fi

Niklas Nurmela
Työpäällikkö
050 430 77 25
niklas.nurmela@kymppirakenne.fi

Jari Torkkeli
Laskentapäällikkö
040 726 81 17
jari.torkkeli@kymppirakenne.fi

Eija Mattsson
Toimisto
045 7731 44 00
eija.mattsson@kymppirakenne.fi

Evgenii Vologin
Johdon assistentti
050 551 10 84
evgenii.vologin@kymppirakenne.fi

Seppo Kapanen
Kehitysjohtaja
040 579 79 27
seppo.kapanen@kymppirakenne.fi 

Ota yhteyttä

Valitse laatu ja kokemus – Ota yhteyttä meihin

Palvelemme asiakkaitamme Uudenmaan talousalueella, Pirkanmaalla ja Varsinais-Suomessa. Ota meihin yhteyttä, kun etsit hankkeellesi kokenutta, palvelevaa ja luotettavaa tekijää.

Facebook & LinkedIn

Seuraa meitä
@kymppirakenne

Katso Kymppirakenteen tuoreimmat kuulumiset, työmaakatsaukset ja muut ajankohtaiset julkaisut rakennusalalta.

Vieritä ylös