Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Ota meihin yhteyttä, kun etsit hankkeellesi kokenutta, palvelevaa ja luotettavaa tekijää.

Yhteystiedot

Kymppirakenne Oy

Helkamäentie 23
07230 Askola
p. 019 529 4200
kymppirakenne@kymppirakenne.fi

Y-tunnus: 0220325-8

Kymppirakenne Oy

Hallinto

Seppo Kapanen
Kehitysjohtaja
040 579 79 27
seppo.kapanen@kymppirakenne.fi 

Harri Seppänen
Varatoimitusjohtaja / Aluejohtaja (Varsinais-Suomi)
+358 50 328 22 00
harri.seppanen@kymppirakenne.fi

Pekka Anttila
Tekninen johtaja
040 523 2663
pekka.anttila@kymppirakenne.fi

Mikael Björk
Työpäällikkö
040 683 2010
mikael.bjork@kymppirakenne.fi

Eija Mattsson
Toimisto
045 7731 4400
eija.mattsson@kymppirakenne.fi

Merja Björk
Hankintapäällikkö
040 457 1113
merja.bjork@kymppirakenne.fi

Evgenii Vologin
Johdon assistentti
050 551 1084
evgenii.vologin@kymppirakenne.fi

Kymppirakenne Oy

Työnjohto

Kenneth Karlsson
Vastaava työnjohtaja
040 585 1040
kenneth.karlsson@kymppirakenne.fi

Niklas Nurmela
Vastaava työnjohtaja
050 430 7725
niklas.nurmela@kymppirakenne.fi

Rasmus Lassas
Vastaava työnjohtaja
040 457 0134
rasmus.lassas@kymppirakenne.fi

Johan Lindroos
Vastaava työnjohtaja
045 773 45572
johan.lindroos@kymppirakenne.fi

Jouni Tyyskä
Työnjohtaja
040 455 1097
jouni.tyyska@kymppirakenne.fi

Ville Andergård
Työnjohtaja
040 905 2436
ville.andergard@kymppirakenne.fi

Ota yhteyttä

Valitse laatu ja kokemus – Ota yhteyttä meihin

Palvelemme asiakkaitamme Uudenmaan talousalueella, Pirkanmaalla ja Varsinais-Suomessa. Ota meihin yhteyttä, kun etsit hankkeellesi kokenutta, palvelevaa ja luotettavaa tekijää.

Facebook & LinkedIn

Seuraa meitä
@kymppirakenne

Katso Kymppirakenteen tuoreimmat kuulumiset, työmaakatsaukset ja muut ajankohtaiset julkaisut rakennusalalta.

Vieritä ylös